Dla osób które będą poszukiwały alternatywnej metody spędzenia wolnego czasu podczas pobytu w naszym Młynie Wielisław możemy polecić bardzo ciekawe zajęcia edukacyjne nie tylko dla dzieci ale także dla ich rodziców. Warsztaty w „Zielonym Wulkanie” to zajęcia przeznaczone dla rodzin które chcą spędzić swój czas wolny podczas niekonwencjonalnych zajęć edukacyjnych gdzie dowiemy się m.in. jak wykonać:

 - Kule kąpielowe

 - Mydła

 - Proszek do prania

- Proszek do zmywarki

 Zielone Laboratorium - Rzeszówek

 Oczywiście są to nieliczne elementy których możemy nauczyć się podczas wizyty w laboratorium a wszelkie z nich możemy wykonać na wiele różnych wariantów np. dodając płatki róż, barwniki czy olejki zapachowe które uwydatniają swój zapach podczas ich używania.

Podczas wzięcia udziału w zajęciach, można także napotkać na elementy wykładów podczas których osoba prowadząca poruszy także bardzo ciekawe aspekty leczenia różnych objawów oraz chorób za pomocą chemii której znajdzie się tutaj bardzo dużo, jednak nie będzie ona przedstawiana w tak monotonny sposób jak na szkolnych zajęciach. Jeśli Państwa pociechy będą obawiać się tego że podczas wakacji, ferii czy weekendu będą zmuszane do tradycyjnej nauki to nic bardziej mylnego, gdyż poruszane aspekty chemii są przedstawiane w tak ciekawy sposób że nawet nie zauważą jak szybko mija im czas.

Zielone Laboratorium - Rzeszówek

 

 

 

 

 

Zielone Laboratorium - RzeszówekWszystkie przedmioty wykonywane podczas zajęć są dodatkowo wykorzystywane przez p. Macieja z żoną, ponieważ jak twierdzą oni sami: „Szukamy na co dzień rozwiązań alternatywnych jakie daje nam chemia, w celu zaprzestania używania coraz większej ilości produktów których składu nie znamy do końca (…)”. Tak więc do zmywarki stosują proszek który pokażą w jaki sposób uzyskać samemu, podobnie jak proszek do prania oraz wszystkie pozostałe elementy prac wykonywanych podczas zajęć.

Pan Maciej wraz z żoną Martą, posiadają także swój własny ogród z którego zbierają nie tylko owoce i warzywa ale co ciekawe także zioła z których potrafią zaparzyć także świetną herbatę której to woń unosi się po całym pomieszczeniu aromatyzując w ten sposób całe laboratorium dzięki czemu klimat podczas prowadzonych zajęć staje się jeszcze piękniejszy. Także ze zbieranych tam biologicznych owoców wytwarzają biologiczne drzemy, powidła o unikalnych smakach którymi chętnie dzielą się podczas warsztatów.

Na koniec warto również dodać że mogą się tam Państwo dowiedzieć także tego w jak prosty i szybki sposób można pozbyć się skurczy mięśni, jak w szybki i efektowny sposób pozbyć się trądziku na młodzieńczej skórze i wiele, wiele innych. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału wszystkich naszych gości którzy już nas odwiedzili, tych którzy dopiero planują nas odwiedzić ale także tych Państwa którzy mieszkają w okolicy.

 

Agroturystyka i Restauracja MŁYN WIELISŁAW


Ul. Młyńska 9/2, Sędziszowa
59-540 Świerzawa
 

Kontakt:


Tel. 75/ 712 60 57 Kom.: 660 018 294
e-mail: kontakt@mlynwielislaw.pl
 

Współrzędne:


51.03840 N 15.86840 E
51°02'18.2"N 15°52'06.2"E
 

Dolny Śląsk, Góry Kaczawskie, Kraina Wygasłych Wulkanów

Numer konta:


NestBank
PL15 2530 0008 2076 1022 9175 0001
 

Nr konta walutowego w EUR:


BZ WBK
92 1090 2095 0000 0001 3201 6058

Formularz kontaktowy:


Created by Tworzenie stron internetowych Wrocław