Młyn Wielisław

MŁYN WIELISŁAW

Młyn Wielisław

Młyn Wielisław

ODKRYWAJ GÓRY KACZAWSKIE

95 km od Wrocławia | 214 km z Poznania | 4,5 h z Warszawy

CO ROBIĆ?

WARSZTATY W REGIONIE

CO ZOBACZYĆ?

DOKĄD PÓJŚĆ

CO ZJEŚĆ?

W NASZEJ RESTAURACJI

KACZAWSKA SIEĆ WSPÓŁPRACY

TO GRUPA PASJONATÓW GÓR KACZAWSKICH, KTÓRZY PRZYGOTOWALI OFERTĘ PONAD 20 WARSZTATÓW DLA KREATYWNYCH RODZIN. PROGRAM ZOSTAŁ NAGRODZONYCH CERTYFIKATEM "NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY 2022" PRZEZ DOLNOŚLĄSKĄ ORGANIZACJĘ TURYSTYCZNĄ.

WARSZTATY PŁUKANIA ZŁOTA

TAK SIĘ SKŁADA, ŻE RZEKA KACZAWA JEST RZEKĄ ZŁOTONOŚNĄ I W MŁYNIE WIELISŁAW MOŻES WYPŁUKAĆ SWOJE WŁASNE ZŁOTO

ALE WIOCHA!

ALE WIOCHA! TO PODCAST O BARDZO CIEKAWYCH LUDZIACH MIESZKAJĄCYCH W GÓRACH KACZAWSKICH I ICH OKOLICY. LUDZIACH, KTÓRZY ŻYJĄ PSJĄ. ZMIENIAJĄ ŚWIAT. LOKALNIE. NAGRYWA: ROBB MACIĄG

WĘDRÓWKI PO WULKANACH I OKOLICY

KACZAWSKIE KLIMATY TO BARDZO POMOCNA STRONA WWW (I APLIKACJA NA iPhone), KTÓRA NIEMAL "ZA RĘKĘ" POPROWADZI WAS PO NAJCIEKAWSZYCH MIEJSCACH W KRAINIE WYGASŁYCH WULKANÓW - POLECAMY!

ORGANY WIELISŁAWSKIE

W SĄSIEDZTWIE MŁYNA (300 m), ZNAJDUJE SIĘ WYJĄTKOWY NA SKALĘ POLSKI I EUROPY POMNIK PRZYRODY - ORGANY WIELISŁAWSKIE. U PODNUŻA TEGO 80 METROWEGO URWISKA PRZYGOTOWANO MIEJSCE NA OGNISKO ORAZ WIATĘ I MIEJSCA PARKINGOWE.

GEOPARK KRAINA WYGASŁYCH WULKANÓW

MŁYN WIELISŁAW POSIADA WYJĄTKOWY, ZŁOTY CERTYFIKAT GEOPARKU! CZYM JEST GEOPARK I NA CZYM POLEGA WYJĄTKOWOŚĆ GEOLOGICZNA NASZEGO REGIONU DOWIESZ SIĘ Z BARDZO ROZBUDOWANEJ STRONY GEOPARKU.

KORONA GÓR KACZAWSKICH

KORONA KACZAWSKA TO ODZNAKA PTTK, KTÓRĄ MOŻNA ZDOBYĆ WCHODZĄC (I DOKUMENTUJĄC TE WEJŚCIA) NA 30 NAJWAŻNIEJSZYCH SZCZYTÓW GÓR KACZAWSKICH.

KACZAWYBY.BIKE

WYCIECZKI ROWEROWE PO GÓRACH KACZAWSKICH Z PRZEWODNIKIEM TWOIM ROWEROWYM PRZEWODNIKIEM BĘDZIE ROBB MACIĄG - NAGRADZANY PISARZ PODRÓŻNICZY I CZŁOWIEK Z GÓR KACZAWSKICH. 3 TRASY DO WYBORU I NAWET NIE MUSISZ MIEĆ SWOJEGO ROWERU!

GĘSINA JEST U NAS NAJWAŻNIEJSZA

NIKT W OKOLICY NIE SERWUJE GĘSINY TAK JAK MY - JESTEŚMY PRZECIEŻ Z POZNANIA. [A W LISTOPADZIE DOSTANIECIE U NAS NAJPRAWDZIWSZE ROGALE MARCIŃSKIE!]

WSPANIAŁE ŚNIADANIA

SZYKUJĄC ŚNIADANIA PRZYŚWIECA NAM JEDNO - DOSKONAŁE ŚNIADANIE TO DOSKONAŁY POCZĄTEK DNIA.

PIWO Z LOKALNYCH BROWARÓW

BROWAR "POD GRUSZĄ" MIEŚCI SIĘ W ZAPRZYJAŹNIONYM GOŚCIŃCU POD GRUSZĄ. (tylko 5,5 km OD MŁYNA) BROWAR "ROCH", MIEŚCI SIĘ W NOWYCH ROCHOWICACH NIEDALEKO BOLKOWA. DZIĘKI NIM MAMY DLA WAS PIWA M.IN PSZENICZNE

MASZ PYTANIA?

NAPISZ LUB ZADZWOŃ: 75 712 60 57